Oled kinnisvaramaakler, arendaja, investor või muu isik, kellel läheb pidevalt kinnisvara pildistamise teenust tarvis? Järgnev info on loodud Sinu jaoks.

KES MEIE OLEME?
Oleme kinnisvara pildistamisele pühendunud fotograafid Andreas ja Gert-Erik. Pildistamise kõrvalt oleme lisaks tegelenud kinnisvara müümise ning rentimisega, mistõttu oleme saanud väga palju väärt tagasisidet, millised pildid huvilisi kõnetavad. Me oskame üles leida õiged kaadrid ning töödelda pilte selliselt, et need päriselt enda eesmärki täidaks.

KOGEMUS
Alustasime esimeste kinnisvaraobjektide pildistamisega ning fotode töötlemisega 2014. aastal. Tänaseks päevaks oleme kahepeale pildistanud 1200+ korterit, 150+ majaosa, 350+ eramaja, 75+ suvilat ja 250+ kinnistut.

MEIE KLIENDID
Me teeme täna koostööd rohkem kui kümne erineva väikearendajaga, viie erineva kinnisvarabürooga, oleme osalenud erinevate telesaadete tootmisel (NT: Kodud Rahaks) ning aitame igakuiselt üle 30-l eraisikul enda kinnisvara parimad omadused välja tuua.

VARUSTUS
Hoiame enda fotovarustuse alati päevakohasena ning uuendame seda pidevalt, et konkurentsis esimene olla. Täna kasutame pildistamiseks Canoni täiskaader hübriidkaameraid ja spetsiaalselt kinnisvara pildistamiseks loodud objektiive. Kui pildistataval objektil ei ole piisavalt valgust, siis oleme kasutanud lisaks lampe, valguspulkasid ja muid valgustusseadmeid. Droonikaadreid teostame DJI brändi droonidega.

PILDISTAMISE JÄRJEKORD / OOTEAEG
Meie juurest saad ühe fotograafi asemel kaks sama kogemuse ning kvaliteediga fotograafi. See tähendab, et meie töö teostamise järjekorrad on kaks korda tavalisest lühemad. Üldjuhul leiame pildistamiseks sobiva aja järgneva kahe päeva jooksul. Kokkuleppel teostame pildistamisi ka nädalavahetusel.

FOTODE TÖÖTLEMINE
Töötleme kõik fotod hiljemalt kahe tööpäeva jooksul. Püsiklientide fotod töötleme eelisjärjekorras. Suuremate äripindade ja muude hoonete puhul võib töötlemine võtta 3-4 tööpäeva aega. Kui pildistamine leiab aset päeva esimeses pooles, siis üldjuhul on lõpptöötlusega fotod järgmiseks päevaks valmis.​​​​​​​

PÜSIKLIENTIDE EELISED
+ Püsisoodustused igat tüüpi kinnisvara pildistamisel
+ Suurem valik aegasid pildistamiste teostamiseks
+ Lõpptöötlusega pildid kiiremini kätte

Anna meile teada, kui suur oleks Sinu igakuine või projektipõhine pildistamise maht ning me saadame 24h jooksul koostööpakkumise.
SAADA PÄRING
Suured tänud! Saime päringu kätte. Vaatame selle esimesel võimalusel üle ning anname hiljemalt 24h jooksul tagasisidet.
Back to Top